Alternatif Thesis - Tez İzleme Seçenekleri

Kaynak Kalite Durum Altyazılar Sunum Adı Eylemler
Open 720p Aktif (Türkçe) Tesis.1996.720p.BluRay.x264-CtrlHD
PG 720p Aktif (Türkçe) Tesis.1996.720p.BluRay.x264-CtrlHD
Open 720p Aktif (Bilinmiyor) Tesis.1996.720p.BluRay.x264-CtrlHD Hata/Şikayet

Thesis - Tez (1996) filmini 720p kalite Türkçe veya İngilizce altyazılı izle.

Angela, Madrid'de sinema televizyon bölümünde okuyan bir genç kızdır. Bitirme ödevi olarak kendisine seçtiği konu ise hayli ilginçtir. "Görsel ve işitsel Medyada Şiddet" üzerine bir tez hazırlayan Angela, basit bir ödev konusunda çok daha fazlasıyla uğraşmak zorunda kalacağının farkında değildir.

Angela için üniversitenin film arşivini tararken, öğrenci danışmanın eline bir kaset geçer. Kasetin içindekilere göz atmak isteyen adam, gördüklerinin korkunçluğu karşısında kalp krizi geçirir ve ölür. Angela, danışmanını görmeye gittiğinde adamın cesediyle birlikte bir video kasetle karşılaşır ve düşünmeksizin kaseti alır. Cesaretini toplayıp kasedi seyretmeye karar verdiğinde, gördükleri karşısında dehşete düşer. Angela, üç yıl önce ortadan kaybolan bir öğrencinin işkence görerek öldürülüşünün kanıtını elinde tutmaktadır.

Angela, polise haber vereceği yerde kendi soruşturmasını yürütmeye karar verir ve sinemanın karanlık yönü konusunda saplantılı, asosyal öğrenci Chema ile bağlantıya geçer. Chema ile birlikte yürüttükleri araştırmalar onları son derece yakışıklı ve züppe bir öğrenci olan Bosco'ya yöneltir. Ancak ufak bir sorun vardır. Angela, Bosco'dan etkilenmeye başlamıştır. Angela içine düştüğü kedi fare oyunun dikkatli olmak zorundadır çünkü o andan itibaren kimse güvenilir veya güvende değildir. Zira bir sonraki kurban Angela'nın kendisidir..

Düşünceleriniz bizim için değerli. İyi seyirler...

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 3 gün önce
IMDB Puanı 7.5
IMDB Oy Sayısı 30.762
Film Süresi 125 dakika
Yapım Yılı 1996
Film Dili İspanyolca
Ülke İspanya
Tür Korku Gizem Gerilim
Yönetmen Alejandro Amenábar
Senaryo Alejandro Amenábar
Oyuncular Ana Torrent Fele Martínez Eduardo Noriega Xabier Elorriaga

Thesis / Tez (1996) yorumları

  • halloween

    şşş yeterince sessiz olursanız filmin beni seyret, arşivle, mısırımı eksik etme, eşe dosta öner, bayıl bana diye fısıldadığını duyabilirsiniz.

    Hakkımızda son gelişmelerden haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin!

    /tafdi_com /tafdicom