Alternatif Arrival - Geliş İzleme Seçenekleri

Kaynak Kalite Durum Altyazılar Sunum Adı Eylemler
Open 1080p Aktif (Bilinmiyor) Arrival 2016 1080p WEB-DL x264 AC3-JYK Hata/Şikayet

Arrival - Geliş (2016) filmini 1080p kalite Türkçe veya İngilizce altyazılı izle.

Gizemli bir uzay gemisi dünyaya iniş yapar. Amaçlarının ne olduğu bilinmeyen uzaylılarla iletişim kurmanın yolları aranmaya başlar. Uzaylılarla iletişim kurması için bir dil bilimcisi olan Dr. Louise Banks hükümet tarafından göreve çağrılır. Uzaylıların barışçıl mı yoksa istilacı mı olduğu çözülmeye çalışılacaktır. Başrollerini Amy Adams ve Jeremy Renner’ın paylaştığı Arrival filminin yönetmen koltuğunda ise Denis Villeneuve oturuyor.

Düşünceleriniz bizim için değerli. İyi seyirler...

Eklenme Tarihi 11 ay önce
Güncelleme Tarihi 1 hafta önce
IMDB Puanı 8.0
IMDB Oy Sayısı 414.802
Film Süresi 116 dakika
Yapım Yılı 2016
Film Dili İngilizce Rusça Mandarince
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Tür Dram Gizem Bilim Kurgu
Yönetmen Denis Villeneuve
Senaryo Eric Heisserer
Oyuncular Amy Adams Jeremy Renner Forest Whitaker Michael Stuhlbarg

Arrival / Geliş (2016) yorumları

 • muasperver

  Filmi izleyenler youtube'dan Barış Özcan'ın ilgili videosunu da izlesinler mutlaka. Filmin derinliğini ve tutarlılığını anlamak adına önemli.

 • Furkanfg112

  2016'nın en iyi filmi buydu bence

  • bora1019

   bora1019

   11 ay önce
   0
   cevap yaz

   Yavaş ilerliyor ama çok güzel bitiyor.

   • emredor

    emredor

    10 ay önce
    0
    cevap yaz

    Evrenin dilini bilirsen zamanda gezersin.

    • aydin_67

     aydin_67

     11 ay önce
     2
     cevap yaz

     Düşük tempolu sıkıcı bir filmdi. Amy Adams'ın hatırı için seyrettim.

     • Mubuan

      Mubuan

      10 ay önce
      5
      cevap yaz

      Bu filmi beğenmedim. Neden mi? 1) Çünkü filmde "vay anasını, meğerse kadın geçmişi değil geleceği hatırlıyormuş" dedirten sürpriz dışında filmde izlemeye değer bişey bulamadım 2) Çünkü filmde bize geleceği gösteren bir dil öğreten ileri düzey medeniyete sahip varlıkların Ahtapotumsu ya da Kalamarımtrak bir görünüsünün olması bana çok komik geldi 3)Çünkü Louise'in gelecekte Çin generali ile yaptığı telefon konuşmasını hatırlaması mümkün değildir. Louise o konuşmayı o gün yapacak olsaydı gelecekte hatırlardı. Halbuki Louise'nin o kunuşmayı o gün aniden yapması mümkün değildir, şaşkınlık içindedir ve ne yapması gerektiğini bilmiyor. Bu çok ciddi bir mantık hatasıdır. Geleceği meydana getiren bu günkü yaptıklarımız ve vermiş oldugumuz kararlardır. Henüz verilmemiş bir kararın meydana getireceği bir gelecek mümkün değildir. Bilemiyorum siz de kavrayabildiniz mi? 5) Nedense herkes gemilerin neden o bölgelere indiğini soruyor. Hiçkimse neden 12 adet gemi var diye sormuyor. Neden 20 gemi değil, ya da dünyada 7 kıta var neden 7 gemi değil de 12 gemi yeryüzüne iniyor? Hristiyan inancına göre Hz. İsa öldükten sonra geriye kalan 12 havari dünyanın çesitli bölgelerine gitmiş ve oralardaki insanlara o dönemki hak din olan hristiyanlığı tebliğ etmiş yani hristiyan bakış açısıyla insanlığı aydınlatmıştır. Filmde de 12 gemi dünyanın çeşitli bölgelerine inerek geleceği gösteren/aydınlatan bir dil öğretip gidiyor. Alın size gizli Hristiyan propagandası. İŞTE BU NEDENLERLE BEN FİLMİ BEĞENMEDİM...

      • EvandroRoncatto

       Bu filmi bir şey yapalım da insanlar şaşırsın diye çektiklerini sanmıyorum ilk olarak . O yüzden de şaşırtmadı diye beğenmemek yanlış olur.

       • EvandroRoncatto

        2. Olarak Ahtapotları evrim teorisine göre yapmışlardır büyük ihtimalle . Son evrimleşen ırk maymundan değilde ahtapottan gelmiştir .

        • EvandroRoncatto

         (Yav alt satıra geçicem diye enter'a basıp duruyorum :D bu son :D) hektapotlar zamanı bizimki gibi düz bir çizgide yaşamıyorlarmış en son olarak onu öğreniyoruz belki yazı dilleri de o yüzden düz çizgilerden çok yuvarlak desenlere sahiptir . Ama son söylediğine tamamen katılıyorum malesef holywood gişe filmlerinin çoğu dünyayı kendilerinin kurtardığına/kurtaracağına diğer ülkelerin, kültürlerin kötüye hizmet ettiğini göstermek üzerine mutlaka bi kaç dokunuş yapıyolar

         • EvandroRoncatto

          Şimdi muasperver'in dediği gibi Barış Özcan'ın videosunu izledim o benim demek istediklerim daha güzel anlatmış :)

      • suicidalpony

       İzledikten sonra hayatı sorgulatan, üstüne düşündüren başarılı bir film olmuş.Filmin sonlarına doğru olayı kavrayınca falan bir aydınlanma yaşıyorsunuz.Ben izlerken çok keyif aldım izlemeden geçmeyin derim.

       • ertgrlkurt

        Çok değişik garip bir filmdi. İyi anlamda yani

        • Hitta

         Hitta

         1 ay önce
         0
         cevap yaz

         heyecanla açıp zor bitirdim.Sevmedim ya.

         Hakkımızda son gelişmelerden haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin!

         /tafdi_com /tafdicom